Materiały izolacyjne – Warszawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę o najwyższej jakości materiały izolacyjne przeznaczone do docieplenia budynków mieszkalnych oraz gospodarczych. Asortyment naszego sklepu w Warszawie obejmuje szeroki wybór artykułów budowlanych, takich jak: wełna mineralna, styropian, poliuretany, papa oraz styropapa. Wszystkie produkty mają niezbędne atesty i certyfikaty jakości oraz pochodzą od renomowanych producentów.

Materiały izolacyjne – długofalowe oszczędności

Oferowane przez nas folie, maty i systemy ociepleniowe to produkty najwyższej jakości, które pozwalają zminimalizować straty ciepła i stworzyć szczelną barierę, która uchroni budynek przed zimnem i pozwoli zachować przyjemne uczucie chłodu w okresie letnim. Materiały izolacyjne, dostępne w naszym sklepie w Warszawie, spełniają wszystkie wymogi stawiane przed budownictwem energooszczędnym oraz pasywnym.

Zapytaj o cenę

Podstawowe parametry materiałów ociepleniowych

Pomimo że artykuły pochodzą od różnych producentów, ich funkcja pozostaje niezmienna – mają zmniejszyć ucieczkę ciepła przez nieszczelne okna, podmurówki, ściany czy balkon. Podstawowym parametrem definiującym ich właściwości termoizolacyjne jest współczynnik przewodzenia ciepła, który powinien być jak najniższy. Równie istotnymi wartościami są gęstość objętościowa, nasiąkliwość czy izolacyjność akustyczna. Wybierając materiały izolacyjne najwyższej jakości, mogą mieć Państwo pewność, że temperatura wewnątrz domu będzie komfortowa, a wydatki na ogrzewanie zostaną znacząco zredukowane.

Materiały izolacyjne – przegląd oferty

Oferujemy szeroki wybór płyt z pianki poliuretanowej, styropianów (także tych w wersji XPS – polistyrenu ekstrudowanego) czy wełny mineralnej. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się także styropiany fasadowe, na dach, podłogowe, parkingowe oraz na fundamenty. Nie brakuje również izolacji pokryć dachowych w postaci pap oraz styropap będących połączeniem papy oraz styropianu. W naszym sklepie w Warszawie znajdą Państwo materiały izolacyjne od sprawdzonych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Sprzedajemy wełnę mineralną firm Isover (Supermata, Unimata, Akupłyta), Ursa (Silver, Platinum), Climowool czy Petralana, a także styropian marek Genderka, Arsanit, Termoorganika, Knauf oraz Austrotherm.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać nasze materiały izolacyjne?

Termomodernizacja obiektu mieszkalnego to ukłon w stronę zielonej transformacji. Inwestując w nasze izolacje, mają Państwo gwarancję, że otrzymują materiały izolacyjne, które nie tylko uchronią budynek przed stratami ciepła, ale także zabezpieczą go przed wpływem innych czynników zewnętrznych. Tanie i proste w montażu, dostępne w naszym sklepie w Warszawie, sprawdzą się zarówno przy pracach termomodernizacyjnych w istniejącym domu jednorodzinnym, jak i przy budowie nowego obiektu o dowolnym przeznaczeniu.

Materiały izolacyjne, dostępne w naszej hurtowni w Warszawie, można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli są Państwo zainteresowani budową energooszczędnego i ekologicznego domu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z doborem odpowiednich artykułów budowlanych oraz udzielimy wskazówek montażowych.