Dachówki

Wizytówka domu — piękna, oryginalna i trwała. A co nią jest? Cóż naszą pierwszą myślą są pokrycia dachu, a jako hurtownia dachówek mamy tych wizytówek bardzo dużo. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby móc oferować tanie i ciekawe rodzaje na miarę każdego domu! Która z nich ozdobi Państwa przestrzeń? Pozwolimy sobie przedstawić typy dachówek, które znalazły się w naszej ofercie!

Dachówka — rodzaje

W naszej hurtowni znajdują się artykuły budowlane od najlepszych producentów. Chcemy móc zapewnić Państwu rozmaite typy dachówek w korzystnej cenie. Z nami tanie pokrycie dachu jest możliwe! Niemniej jednak zastanawiając się nad tymi produkty możemy wskazać zasadniczy podział. Dachówka dzieli się na dwa rodzaje ze względu na użyty materiał:

1. Ceramiczne – wytapiane z gliny, bardzo popularne i niezwykle estetyczne.

2. Cementowe (betonowe) – ekologiczne (wypalane jedynie w temperaturze do 60 °C), tanie oraz nieco lżejsze niż wariant ceramiczny.

Bez względu na rodzaj, pokrycie dachu tego typu produktem, dostępnym w wielu wariantach w naszej hurtowni, jest bardzo trwałe i w zależności od dopasowanego modelu świetnie wygląda na różnorodnych obiektach.

W zależności od kształtu wyróżniamy następujące modele:

– karpiówka — gładka, bez zdobień o zakończeniu łukowym bądź prostym,

– płaska — minimalistyczna i niezwykle modna, świetnie sprawdzi się w przypadku nowoczesnego budownictwa,

– zakładowa — z pojedynczym lub podwójnym zamkiem,

– zakładkowa przesuwna (suwakowa) – świetna w przypadku krzywych dachów oraz renowacji,

– tradycyjne — np. mnich–mniszka, ich szlachetny wygląd nadaje dachowi bardzo eleganckiego oblicza.

Oczywiście poza tymi 4 głównymi rodzajami występują także inne typy, które możemy podporządkować do tych grup, a są to m.in. renesansowe, marsylki, holenderskie, reńskie, romańskie czy też mnich–mniszki. Każdy z tych modeli mamy w naszej hurtowni! Najlepsi producenci, najlepsze pokrycia!

Oczywiście bez względu na typ dachówki, wszelkie dostępne w naszej hurtowni rodzaje występują w wielu kolorach i rozmiarach, a to sprawia, że możemy je idealnie dopasować do każdego dachu. Oczywiście podczas wyboru służymy pomocą i merytorycznym wsparciem, tak aby Państwa “wizytówka” była, jak najlepsza.

Tania dachówka betonowa

Współpracujemy z najlepszymi producentami – tania dachówka? U nas ją Państwo znajdą! Firma Braas BMI, z którą mamy przyjemność pracować, przygotowuje piękne, trwałe i modne pokrycia dachu. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 7 rodzajów (Celtycka, Romańska, Bałtycka, Tegalit, Teviva, Classic oraz Reviva), które z łatwością można dopasować do swoich wymagań oraz potrzeb zarówno pod względem wyglądu, koloru, funkcjonalności, jak i typu dachu. Co więcej, producent dachówki Braas BMI wykonuje tanie propozycje, które nie zrujnują portfela, a jednocześnie staną się niezwykle piękną wizytówką domu czy też firmy.

Nowoczesna dachówka ceramiczna

To najstarsze rodzaje pokryć, ale wciąż bardzo chętnie wybierane. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ jest to materiał świetnej jakości, bardzo trwały, mrozoodporny, niepalny, nienasiąkliwy, piękny i stosunkowo tani. W naszej hurtowni przygotowaliśmy dla Państwa ten rodzaj pokrycia dachu w wielu wariantach od takich producentów jak Koramic, Creaton, Meyer-Holsen, Roben oraz Braas.

Znajdą u nas Państwo nowoczesne, oryginalne, klasyczne bądź tradycyjne warianty – gwarantujemy ogromny wybór i tanią cenę. W końcu piękna wizytówka domu wcale nie musi kosztować kroci!

Wykończenie dachówek

Poza modelem, kolorem, producentem i ceną, warto również zwrócić uwagę na wykończenie pokrycia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały:

naturalne – o matowej powierzchni,

angoba – o półmatowym wykończeniu,

angoba szlachetna – o wyraźnym połysku,

glazura — wysoki połysk.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej hurtowni GOLD-TRADE! Oczywiście w przypadku pytań odnośnie do naszej oferty z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania!