Dachy Kraków

Jesteś z Krakowa lub okolic? No to masz potrójne szczęście. Po pierwsze Kraków, po drugie Kraków, a po trzecie… dachy Kraków, czyli my – hurtownia dachówek (i innych, ale to temat na oddzielną historię). Podeślij nam projekt dachu, skontaktuj się z naszym doradcą albo po prostu podjedź na Tyniecką 1 w Skawinie. Weźmiemy na siebie Twój „dachowy” problem. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i już za chwilę dostaniesz od nas wsparcie merytoryczne, sprzedażowe i przy okazji… ludzkie – słowem – skrojoną na miarę ofertę na pokrycie dachowe.

Wypełnij formularz wyceny!

Dachy Kraków - wygodna oferta dachówek

Tak – nie ukrywamy, tego. Zarabiamy na chleb sprzedażą dachówek, blachodachówek, okien dachowych, rynien, podbitki i innych akcesoriów okołodachowych. To nasz chleb powszedni od wielu lat. W tym czasie kupa ludu – dzięki nam – znalazła „swój dach nad głową”. Większość przyszła po więcej i przyprowadzili kolejnych. Bezapelacyjnie chcemy przez to powiedzieć, że swoją robotę wykonujemy dobrze, rzetelnie i za dobre pieniądze. A co mamy? Sporo!

Co mamy? Dachówki ceramiczne i betonowe!

Trochę tego jest! Dachówki ceramiczne i betonowe Braas – Turmalin, Rubin 13 V, Rubin 9 V, Celtycka, Bałtycka , Teviva. Dachówki ceramiczne Koramic – Alegra 9, Orea 9. Do tego pokrycia dachowe marki Roben (m.in. Piemont, Bergamo), Creaton (Simpla, Titanina, Futura) oraz Meyer-Holsen (Piano).

Dachy Kraków - hurtownia pokryć dachowych

Skontaktuj się z nami!

Jak widzisz specjalizujemy się w dachówka ceramicznych i w dachówkach betonowych. Choć – z ręką na sercu – nie zaniedbujemy i innych pokryć dachowych (stal, gont, bitumy) to te właśnie pokrycia dachowe są z nami najdłużej.

Na koniec jedna uwaga, pomocna w wyborze finalnej oferty dachowej. Na projekt pod tytułem „Mój dach” trzeba patrzeć całościowo. Prosimy – weź pod uwagę nie tylko cenę przy pozycji „dachówka podstawowa”. Zerknij także na podsumowanie oraz na cenę dodatków (dachówka szczytowa, gąsior, trójnik, membrana, spinki, dostawa – jeśli jest). Te „dodatki” mogą stanowić nawet połowę ceny końcowej pokrycia. Ich ceny koniecznie trzeba brać pod lupę.

Dopiero całość pozwoli uznać ofertę za atrakcyjną lub nie. Stawiamy orzeszki przeciwko paluszkom, że nasza będzie nie do przebicia! Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami, a reszta sama się potoczy i… wyjdziesz od nas zbudowany. Serio, serio.

Dachówki Kraków - producenci

Zadzwoń od nas!

Betonowe pokrycia dachowe – Kraków. Co warto wybrać?

Zacznijmy od dachówek betonowych, lub inaczej dachówek cementowych. Ich liderem jest firma Braas BMI, która oferuje zintegrowane systemy dachowe dedykowane na dachy płaskie i skośne.

Teviva to dachówka płaska, która jest świetną propozycją dla domów budowanych nowocześnie. Minimalistyczny i prosty design. Dostępność w najmodniejszych obecnie kolorach: grafitowym i czarnym, a także oryginalnej barwie łupkowej, czy szarego kryształu. Całość jest zaprojektowana w innowacyjnej trójwarstwowej technologii Cisar, która chroni powłokę dachówki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i utratą koloru. Nadaje całości lśniącego połysku.

Klasyczna dachówka Celtycka Brass to z kolei produkt dla domów z duszą. Tych nawiązujących do minionych epok. Dwie techniki produkcji – Cisar oraz Lumino. Ta ostatnia sprawia, że dachówka jest bardziej matowa i zawiera podwójną powłokę polimerowo-akrylową. Seria Celtycka Cisar dostępna jest 3 kolorach: ceglanym, brązowym i grafitowym. Natomiast Lumino występuje w barwie ceglanej, ciemnoczerwonej, brązowej, grafitowej lub czarnej.

Dachówka Bałtycka Brass to piękny, falisty kształt. Model zaprojektowany w systemie Cisar w kolorach: brązowym, ceglanym, kasztanowym, grafitowym i czarnym.

Jeśli zainteresowała Cię któraś betonowa dachówka Braas Kraków, to przypominamy, że wszystko kupisz blisko, bo w Skawinie w hurtowni na Tynieckiej 1. Tam możesz liczyć na doradztwo w pełnym zakresie, dzięki któremu dobierzesz tę odpowiednią dla siebie dachówkę. Skompletujesz cały zestaw, czyli poza dachówką podstawową, elementy połówkowe, czy szczytowe. Poza tym gąsiory, trójniki membrany, spinki etc.

Słynne i tanie dachówki ceramiczne – Kraków i okolice

Dachówki ceramiczne to bardzo modne, praktyczne i piękne pokrycie połaci dachowej. Mogą występować w formie naturalnej lub mieć powłokę z angoby albo glazury. Powłoka angobowa to dodatkowa warstwa barwiąca ze szlachetnej glinki (angoby), która nadaje dachówkom także właściwości mrozoodpornych. Końcowa barwa dachówki jest uzależniona od ilości tlenków metali lub minerałów mieszanych z glinką. Z kolei powłoka glazurowana nabłyszcza i chroni dachówki przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Jeśli interesuje Cię dach ceramiczny, to koniecznie musisz odwiedzić hurtownię Gold-Trade (hurtownia pokryć dachowych). W jednym miejscu masz ogrom produktów. Najlepsi producenci a wśród nich wspomniany wyżej Braas BMI, Koramic Wienerberger, Roben, Creaton czy Meyer Holsen. Po dachówki ceramiczne Kraków i ludzie z okolic wpadają na Tyniecką w Skawinie.

Dachówki ceramiczne – oferta Kraków

  • Braas
  • Koramic
  • Creaton
  • Meyer-Holsen

Zacznijmy od dachówki ceramicznej Braas Kraków. Turmalin jest prosta kształtem. Taki minimalistyczny charakter współgra z domami budowanymi według najnowszych trendów, gdzie rządzą nieskomplikowane kształty. Plusem jest też dostępność aż 7 barw. W wersji angobowanej: miedziana, jasnoszara, antracytowa. Seria glazurowana to kasztan, szary, czarny błyszczący. Dodatkowo linia Glazura Topline w kolorze szarego kryształu. Klasyczne dachówki ceramiczne to Rubin 9V (angoba: miedziana, brązowa, antracytowa; glazura: kasztanowa, tekowa, czarna błyszcząca oraz łupek błyszczący). Rubin 13V to aż 13 wersji kolorystycznych o powłokach angobowych i glazurowanych od brązów, po szarości, grafity i głęboką czerń.

Przejdźmy do dachówki Koramic Kraków ją zna i to bardzo dobrze. Ściślej są to wyroby marki Koramic Wienerberger a wśród nich renesansowa dachówka Alegra 9 o klasycznym kształcie. Atutem tej serii jest wielkoformatowość i lekkość. Jest to produkt ekonomiczny – niedrogi i dobry jakościowo. Orea 9 to dachówka płaska również w dużym formacie. Obie linie występują w wersji naturalnej, angobowanej i angobowanej szlachetnej. Barwy to czerwienie, brązy, szarości i czernie.

W marce Roben przejrzyjmy dwie pozycje. Pierwszą z nich jest kolekcja dachówek Piemont o kształcie spłaszczonej fali. Taki design jest uniwersalny, pasuje do aranżacji współczesnych i tych bardziej tradycyjnych. Ma powłoki glazurowane lub angobowane w kolorach miedzianych, kasztanowych, czerwonych, szarościach, grafitach, a także barwie antracytowej i czarnej. Do tego weźmy pod uwagę dobre parametry wytrzymałościowe, niską nasiąkliwość i mrozoodporność, czyli słowem rozwiązanie idealne. Kolejna seria to nowoczesna płaska angobowana dachówka Bergamo w kolorze antracytowym.

Ceramiczna dachówka Creaton Kraków to aż 4 kolekcje dostępne na Tynieckiej w Skawinie. Simpla, czyli nowoczesna dachówka płaska w formacie XL w różnych odmianach szarości i powłoce glazurowanej lub angobowej. Z kolei Domino to także płaska dachówka o optymalnym prostym kształcie i kolorach: naturalnej czerwieni oraz miedzianym, szarym, łupkowym, czarnym-matowym i czerwonym (wersja angobowana). Jest jeszcze dachówka glazurowana w kolorze łupka. Płaskie holenderki: wielkoformatowa Titania w kolorach brązowych i szarych w różnych odcieniach oraz standardowej wielkości, oraz Futura w kolorach czerwonym, brązowym, szarym i czarnym.

Dachówka ceramiczna płaska Piano od Meyer-Holsen to solidne pokrycie dachowe rodem z Niemiec. Stylem pasujące do budynków zarówno w duchu klasycznym, jak i tych w minimalistycznym stylu aranżacyjnym. Dachówka ma angobowaną powierzchnię dostępną w kolorze czerwonym, łupkowym, szarościach, grafitowym i czarnym.

Przyjedź, zobacz i wybierz, a jeśli potrzebujesz transportu, to pracownicy sklepu wszystko zorganizują. Towar otrzymasz prosto pod wskazany adres.