Dachówki ceramiczne

Piękne, trwałe i klasyfikowane jako jedno z najstarszych pokryć dachowych – takie są, dostępne w naszej hurtowni, dachówki ceramiczne od najlepszych producentów. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozmaite rodzaje tego produktu, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do własnych wymagań oraz potrzeb. Dodatkowo gwarantujemy dobre ceny i profesjonalne doradztwo techniczne!

Rodzaje dachówek ceramicznych

Wybierając pokrycie dachu często możemy rozważać rozmaite opcje. Postaramy się Państwu pomóc z wyborem, przybliżając dobre dachówki ceramiczne dostępne w naszej hurtowni w wielu rodzajach od najlepszych producentów takich jak Braas, Creaton, Koramic, Meyer-Holsen oraz Roben.

Rodzaje dachówek ceramicznych dostępne w naszej ofercie w korzystnych cenach to: zakładkowa płaska, renesansowa, marsylka, esówka (holenderka), reńska, romańska, karpiówka oraz typu mnich-mniszka. Oczywiście wymienione modele dostępne są w różnych wariantach pod względem wielkości, koloru i wykończenia. Dodatkowo dołożyliśmy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi producentami zaowocowała najlepszą ceną, dobrą jakością i ogromnym wyborem. Każdy dom jest inny, dla każdego domu znajdziemy perfekcyjne pokrycie!

Dachówki ceramiczne – zalety

Tego typu pokrycie dachowe gwarantuje Państwu uniwersalność i trwałość przez wiele pokoleń. Oczywiście wybór rodzaju a co za tym idzie stylu, w którym zostanie wykonany dach, należy do Państwa. Poza pięknych wyglądem i wykończeniem produktu każdy producent dachówki ceramicznej zapewnia bogatą gamę kolorystyczną, a nasz hurtownia dba o dobrą cenę, fachową obsługę i świetną logistykę. Tak, aby Państwa zamówienie dotarło na plac budowy w nienaruszonym stanie i odpowiednim terminie!

Rozważając najlepsze zalety tego produktu, nie możemy zapominać o tym, że jest on nieskomplikowany w montażu i ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu dobrze sprawdzi się na różnego rodzaju dachach, także tych o skomplikowanej bryle. Dodatkowo niestraszne im żadne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, wiatr, ulewa, te produkty poradzą sobie z humorami Matki Natury!

Co więcej, ceny dachówki ceramicznej w zależności od producenta i wybranego przez Państwa rodzaju kształtują się w przedziale 40 – 110 zł za 1 m2.

Najlepsza dachówka ceramiczna

Jeśli szukają Państwo dobrych jakościowo pokryć dachowych od sprawdzonych producentów, to zgłaszamy swoją hurtownię. Poza selekcjonowaniem artykułów, które oferujemy, dokładamy wszelkich starań, aby móc zapewnić profesjonalną pomoc. Najlepsza dachówka ceramiczna to nie tylko dobry produkt (który zapewniamy), ale to także świetne dopasowanie, w których chcemy Państwu pomóc. W końcu pokrycie dachu to wspaniała inwestycja na lata – ta wizytówka musi pasować! A my dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało i do tego w korzystnej cenie!

Jaki kolor dachówki wybrać?

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem najlepszego koloru pokrycia, to warto mieć na uwadze, że dobre dachówki ceramiczne od producentów, z którymi współpracujemy, powinny kolorystycznie pasować do tynków, cokołu, schodków, tarasu, a także drzwi zewnętrznych i ram okiennych. Dzięki takiemu dopasowaniu cały dom czy też inny obiekt zyska spójne i piękne oblicze.

Oczywiście nie jest to reguła, której nie można złamać, szczególnie w przypadku renesansowych modeli od Koramica czy też Braas, tego typu rodzaje nawiązują do tradycyjnych bardzo eleganckich pokryć i nie muszą być idealnie dopasowane, niemniej jednak dobrze, aby były w miarę zbliżonym kolorze. Oczywiście podczas całego procesu zakupowego służymy Państwu merytorycznym wsparciem i z przyjemnością odpowiemy na pytania, Gwarantujemy świetną cenę i profesjonalną obsługę. Naszym celem jest to, aby Państwa pokrycia dachu były jak najlepsze!

Dachówki ceramiczne z GOLD-TRADE

Mamy dostęp do szerokiej gamy produktów różnych producentów, stawiamy na dobrą cenę i profesjonalny transport wraz z rozładunkiem. Nasze zaplecze logistyczne pozwala nam na realizację zarówno małych, jak i dużych zamówień w dogodnym dla Państwa terminie.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty najlepszych rodzajów dachówek ceramicznych — małe arcydzieło na domu? Z nami takie pokrycia dachu są na wyciągnięcie ręki! A jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże i podzieli się cennymi wskazówkami!