Pokrycia dachowe

Zastanawiasz się czym pokryć dach, aby był piękny? Na początek zajrzyj do nas. Z radością dzielimy się specjalistyczną wiedzą budowlaną. Doradzimy, które blachy na dach najlepiej się nadają. Kiedy adaptujesz strych na mieszkanie, chętnie podpowiemy, jakie okna dachowe się sprawdzą. Na każde z twoich pytań postaramy się rzetelnie odpowiedzieć, dzięki czemu może łatwiej podejmiesz decyzję. A jeśli masz po drodze wstąp (m.in) do naszego małopolskiego oddziału i poznaj ofertę na dachy Kraków. Pokrycia dachowe to nie tylko dachówki czy gonty, ale również okna połaciowe i systemy rynnowe oraz papa. Wielu współpracujących z nami partnerów, takich jak BLACHY PRUSZYŃSKI, KORAMIC, BRASS czy też ROTO, to pewniaki. Za ich produkty możemy ręczyć. To nie efekt przypadkowej współpracy lecz przez lata wypracowany wspólny biznes. Pokrycia dachowe stosuje się na dachy skośne i płaskie domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych oraz altanek ogrodowych. Wolisz dachówki ceramiczne czy blachodachówki? Może lubisz gonty bitumiczne, zwane papowymi? Te ostatnie najczęściej wykorzystuje się w małej architekturze, czyli na działkach i ogrodach. Wiemy też, jak skutecznie chronić krokwie. Podsufitka to łatwy i szybki na to sposób. Blachodachówki to popularny wybór na dachy skośne domów jednorodzinnych. Pokrycia dachowe, jak wszystko inne na świecie również ewoluują. Przykładowo typowy kształt dachówki powoli odchodzi do lamusa. Coraz częściej produkuje się tzw. dachówkę płaską, która pięknie współgra ze współczesną architekturą. Podobnie ma się sprawa rynien. Udowodniono, że system orynnowania o profilu kwadratowym np. GALECO jest równie wydajny co tradycyjny (okrągły) lecz wygląda nowocześniej. Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju materiałów budowlanych, które znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu miejscach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi produkty izolacyjne, systemy kominowe, a także materiały ścienne. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się pokrycia dachowe. Rodzaje tego typu akcesoriów sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Są one dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.  

Pokrycia dachowe - szeroka oferta firmy

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju pokrycia dachowe. Dostarczamy między innymi dachówki i gonty bitumiczne, jednak jest to tylko niewielki wycinek całej naszej propozycji. Na system dachowy składają się bowiem również akcesoria, takie jak na przykład okna czy rynny – to wszystko posiadamy w swojej ofercie. Ważną informacją jest fakt, że dostarczane przez nas pokrycia dachowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko na budynkach domów jednorodzinnych, ale oprócz tego również na altanach, garażach czy też ogromnych obiektach przemysłowych. Duża funkcjonalność produktów powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Oferowane przez nas materiały są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Będą więc znakomite zarówno do tych nowoczesnych i nowobudowanych obiektów, jak i do nieco starszych przestrzeni utrzymanych w stylu klasycznym. Powoduje to, że każda osoba z pewnością będzie usatysfakcjonowana z szerokiego wyboru możliwości i rozwiązań.  

Hurtownia pokryć dachowych

Nasza hurtownia pokryć dachowych oferuje sprawdzone rozwiązania, które mogą być z powodzeniem zaimplementowane do różnego rodzaju obiektów. Charakteryzują się prostym i wygodnym montażem, dzięki czemu instalacja akcesoriów może być przeprowadzona w bardzo szybki sposób. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie tanie pokrycia dachowe wykonane z gontów bitumicznych. Charakteryzują się lekkością i elastycznością, co powoduje, że materiałem tym mogą być pokrywane dachy o zróżnicowanym kształcie i kącie nachylenia. Bardzo dużą zaletą gontów bitumicznych jest ich stosunkowo prosty montaż, gdyż nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Istotne jest jednak, aby w odpowiedni sposób przygotować się do pracy. Konieczne jest bowiem odpowiednie wykonanie obróbek blacharskich, a także właściwe zamontowanie desek okapowych. Dodatkowo istotne jest również, aby sprawdzić szczelność zamontowanej papy podkładowej. Tylko w ten sposób montaż gontów bitumicznych będzie przeprowadzony w odpowiedni sposób.  

Pokrycia dachowe - postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Akcesoria pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Oferowane produkty odznaczają się wysoką odpornością na warunki pogodowe, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.